MCSJK-7U-19.20-12-10-80-B-10
Multicomp
Category: Crystals and Oscillators
CRYSTAL 19.2MHZ 12PF 3.2MM X 2.5MM; Frequency Nom:19.2MHz; Crystal Case:SMD 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -:10ppm; Load Capacitance:12pF; Frequency Tolerance + / -:10ppm; Product Range:-; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); MSL:MSL 1 - Unlimited