MCTA015/18
Multicomp
Category: Transformers
TRANSFORMER TOROIDAL 2 X 18V 15VA; Power Rating:15VA; Secondary Voltages:2 x 18V; Secondary Current Nom:420mA; Transformer Mounting:Panel; Primary Voltages:115V 230V; Product Range:MCTA Series; Current Rating:420mA; External Diameter:64.5mm; External Length / Height:30.5mm; Secondary Power:7.5VA