MCTA030/12
Multicomp
Category: Transformers
TRANSFORMER TOROIDAL 2 X 12V 30VA; Power Rating:30VA; Secondary Voltages:2 x 12V; Secondary Current Nom:1.25A; Transformer Mounting:Panel; Primary Voltages:115V 230V; Product Range:MCTA Series; Current Rating:1.25A; External Diameter:73mm; External Length / Height:31mm; Secondary Power:15VA