MCTA060/12
Multicomp
Category: Transformers
TRANSFORMER TOROIDAL 2 X 12V 60VA; Power Rating:60VA; Secondary Voltages:2 x 12V; Secondary Current Nom:2.5A; Transformer Mounting:Panel; Primary Voltages:115V 230V; Product Range:MCTA Series; Current Rating:2.5A; External Diameter:91.5mm; External Length / Height:39mm; Secondary Power:30VA