MFB-160808-0180AG
MEC
FERRITE BEAD 180 OHM 0.4A 0603; Ferrite Case Style:0603 [1608 Metric]; Impedance @ 100MHz:180ohm; DC Current Rating:400mA; Product Range:MFB Series; DC Resistance Max:0.2ohm; Impedance Tolerance:± 25%; Automotive Qualification Standard:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); MSL:MSL 1 - Unlimited