MGJ3T24150505MC-R13
Murata Power Solutions
Category: DC-DC Converters
DC/DC CONVERTER MEDICAL 3 O/P 3W; No. of Outputs:3 Output; Output Power Max:3W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:120mA; Output Voltage - Output 2:5V; Output Current - Output 2:120mA; Approvals & Standards:-