MGJ6Q05P24MC-R13
Murata Power Solutions
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER 4 O/P 1W; No. of Outputs:4 Output; Output Power Max:1W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:42mA; Output Voltage - Output 2:24V; Output Current - Output 2:42mA; Output Voltage - Output 3:24V