MGJ6T05F24MC-R13
Murata Power Solutions
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER 3 O/P 3W; No. of Outputs:3 Output; Output Power Max:3W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:62.5mA; Output Voltage - Output 2:24V; Output Current - Output 2:62.5mA; Output Voltage - Output 3:24V