MLV12-8-H-250-RT/65B/124/128
Pepperl+Fuchs
PHOTOELECTRIC SENSOR; Sensor Output:Push Pull; Sensing Range Max:250mm; Supply Voltage DC Min:10V; Supply Voltage DC Max:30V; Output Current:200mA; Product Range:MLV12 Series; Sensor Input:Optical; Supply Voltage:30VDC ;RoHS Compliant: Yes