MPAPB1K2P82J0M6
Multicomp
SNUBBER CAPACITOR 0.82UF 1.2KV; Product Range:-; Capacitance:0.82µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Resistance:-; Resistance Tolerance:-; Resistor Power Rating:-; Voltage Rating VAC:-; Voltage Rating V DC:1.2kV; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019)