MSS21A24
Coto Technology
Category: Relays
RELAY REED SPST-NO 500V 2A THT; Contact Configuration:SPST-NO; Coil Voltage:24VDC; Product Range:MSS2 Series; Relay Mounting:Through Hole; Coil Resistance:2.15kohm; Switching Current Max:2A; Switching Voltage Max:500V ;RoHS Compliant: No