MVAB120-28
Murata Power Solutions
Category: Power Supplies
POWER SUPPLY AC-DC MEDICAL 28V 4.29A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:75W; Output Voltage - Output 1:28V; Output Current - Output 1:4.29A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- ;RoHS Compliant: Yes