MVAC400-12AFD
Murata Power Solutions
Category: Power Supplies
AC/DC CONVERTER 400W 12V 33.3A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:400W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:33.3A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Output Current - Output 3:-; Output Voltage - Output 4:-; Current Output 4:-; Input Voltage AC Min:90V; Input Voltage AC Max:264V; Power Supply Output Type:Fixed; Product Range:-; SVHC:No SVHC (17-Dec-2015); Output Current Max:33.3A