OA180APL-11-1WB1868
Orion Fans
Category: Fans and Blowers
AXIAL FAN, BALL, 400CFM, 65DB, 80W, 115V; Supply Voltage:115VAC; Current Type:AC; Fan Frame Size:180mm; External Depth:65mm; Flow Rate - Imperial:400cu.ft/min; Flow Rate - Metric:-; Noise Rating:65dB; Bearing Type:Ball RoHS Compliant: Yes