OD8025-24HBIP69K
Orion Fans
Category: Fans and Blowers
DC AXIAL FAN, BALL, 40CFM, 0.12A, 24V; Supply Voltage VDC:24V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80mm; External Depth:25mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - CFM:40CFM; Noise Rating:33dB; Power Rating:2.9W; IP Rating:IP69K