OKL2-T/12-W12N2-C
Murata Power Solutions
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER NON ISO POL 1O/P 60W 12A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:60W; Output Current Max:12A; DC / DC Converter Output Type:Adjustable; DC / DC Converter Mounting:Surface Mount Device; Input Voltage DC Min:4.5V