OKL2-T/20-W5N-C
Murata Power Solutions
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER NON ISO POL 1O/P 66W 20A; DC / DC Converter Type:-; DC / DC Converter Mounting:SMD; No. of Outputs:1; Output Power Max:66W; Output Current Max:20A; Input Voltage DC Min:2.4V; Input Voltage DC Max:5.5V