PFR-100M-GL
GW Instek
DC POWER SUPPLY FANLESS 250V 2A; Power Supply Output Type:Programmable; No. of Outputs:1 Output; Output Voltage Min:0V; Output Voltage Max:250V; Output Current Min:0A; Output Current Max:2A; Power Rating:100W; Supply Voltage Min:85V; Supply Voltage Max:265V; Manufacturer Warranty:-; Product Range:PFR-100 Series; Plug Type:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)