PH18CND10PASA
Carlo Gavazzi
Category: Optical Sensors
SENSOR PHOTO DIFFUSE-REFLECTIVE 1M PNP; Sensing Range Max:1m; Output Current:100mA; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:10V; Supply Voltage DC Max:30V