PK-12N40PEDYQ
Mallory Sonalert Products, Inc.
Category: Transducers
TRANSDUCER INDICATOR 83DB 12VDC TH; Supply Voltage Min:3VDC; Supply Voltage Max:15VDC; Tones:Continuous; Sound Level SPL:83dB; Transducer Function:Alarm; Current Rating:12mA; Resonant Frequency:4.1kHz