PK-20A25WQ
Mallory Sonalert Products, Inc.
Category: Transducers
TRANSDUCER PIEZO 2.5KHZ 90DB 24VDC; Transducer Function:Alarm; Tones:Continuous; Supply Voltage Min:3V; Supply Voltage Max:24V; Operating Current Max:25mA; Sound Level SPL:95dB; Resonant Frequency:2.5kHz; Product Range:- ;RoHS Compliant: Yes