PK-20N38WQ
Mallory Sonalert Products, Inc.
Category: Transducers
TRANSDUCER PIEZO 3.8KHZ 85DB 28VDC; Transducer Function:Alarm; Tones:Continuous; Supply Voltage Min:3V; Supply Voltage Max:28V; Operating Current Max:12mA; Sound Level SPL:85dB; Resonant Frequency:3.8kHz; Product Range:- ;RoHS Compliant: Yes