PK-27A35EPDYQ
Mallory Sonalert Products, Inc.
Category: Transducers
TRANSDUCER 95DB 12VDC PANEL; Supply Voltage Min:3VDC; Supply Voltage Max:15VDC; Tones:Continuous; Sound Level SPL:95dB; Transducer Function:Alarm; Current Rating:18A; Resonant Frequency:3.5kHz; Transducer Mounting:Panel