PK-35N29PQ
Mallory Sonalert Products, Inc.
Category: Transducers
TRANSDUCER INDICATOR 90DB 12VDC TH; Transducer Function:Alarm; Tones:Continuous; Supply Voltage Min:3VDC; Supply Voltage Max:28VDC; Sound Level SPL:90dB; Resonant Frequency:2.9kHz; Product Range:-; Current Rating:8mA