PK-35N29W-24VQ
Mallory Sonalert Products, Inc.
Category: Transducers
TRANSDUCER 90DB 24VDC FLANGED; Transducer Function:Alarm; Tones:Continuous; Supply Voltage Min:22VDC; Supply Voltage Max:28VDC; Sound Level SPL:90dB; Resonant Frequency:2.9kHz; Product Range:-; Current Rating:12mA