PM127SH-1R2N-RC
J W Miller - A Bourns Inc Company
POWER INDUCTOR 1.2UH 9.8A +40%/-20%; Body Material:Ferrite; Core Material:Ferrite; Current Rating:9.8A; DC Current Rating:9.8A; DC Resistance Max:7000µohm; Inductance:1.2µH; Inductance Tolerance:+40% -20%; Inductor Case Style:SMD ;RoHS Compliant: Yes