PM43-330K-RC
J W Miller - A Bourns Inc Company
INDUCTOR UN-SHIELDED 33UH 990MA SMD FULL REEL; Product Range:PM43 Series; Inductance:33 H; RMS Current (Irms):640mA; Saturation Current (Isat):990mA; Inductor Construction:Unshielded; DC Resistance Max:0.54ohm; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes