PXD3048WD12
TDK Lambda
Category: Power Supplies
DC-DC CONV ISO POL 2 O/P 30W 12V -12V; DC / DC Converter Output Type:Fixed; No. of Outputs:2; Input Voltage:18V to 75V; Power Rating:30W; Output Voltage:12V; Output Current:1.25A; Output Voltage 2:-12V; Output Current 2:-1.25A