Q2-F-1/16-01-QB48IN-25
Qualtek Electronics Corporation
Category: Cable Management
HEAT-SHRINK TUBING 2:1 1.6MM BLACK; Shrink Tubing / Boot Colour:Black; Shrink Tubing / Boot Material:PO (Polyolefin); Shrink Ratio:2:1; I.D. Supplied - Metric:1.6mm; I.D. Recovered Max - Metric:0.8mm; Length - Metric:1.22m