Q8P1CXXW110E
APEM
Category: Panel Mount Indicators
PANEL MOUNT INDICATOR LED 8MM WHITE 3.8V; LED Color:White; Mounting Hole Dia:8mm; Operating Voltage:110VAC; Forward Current If:6mA; Luminous Intensity:150mcd; IP / NEMA Rating:IP67; Packaging:Each; Product Range:Q Series ;RoHS Compliant: Yes