R124154003W
Radiall Ltd
Category: RF and Coaxial Connectors
RF COAX SMA RIGHT ANGLE PLUG CABLE; Connector Type:SMA Coaxial; Connector Body Style:Right Angle Plug; Coaxial Termination:Solder; Impedance:50ohm; Coaxial Cable Types:Belden 1673A KS2 RG402; Contact Material:Brass; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Frequency Max:12.4GHz; Connector Mounting:Cable Mount; Product Range:-