R125705000
Radiall Ltd
Category: RF and Coaxial Connectors
ADAPTOR SMA JACK SMA JACK 50OHM; Connector Type:Inter Series Coaxial; Adapter Body Style:Straight Adapter; Convert From Coax Type:SMA; Convert From Gender:Jack; Convert To Coax Type:SMA; Convert To Gender:Jack; Product Range:-; Body Plating:Gold; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Impedance:50ohm; Insulation Resistance:5000Mohm; No. of Mating Cycles:500; Operating Temperature Max:165°C; Operating Temperature Min:-65°C; Voltage Rating V AC:500V