R2520-26.000-10-F-3030-EXT
Raltron
Category: Crystals and Oscillators
CRYSTAL 26MHZ 10PF 2.5MM X 2MM; Frequency Nom:26MHz; Crystal Case:SMD 2.5mm x 2mm; Frequency Stability + / -:30ppm; Load Capacitance:10pF; Frequency Tolerance + / -:30ppm; Product Range:R2520 Series; Operating Temperature ;RoHS Compliant: Yes