RAC25-05SK/480
RECOM Power Inc.
POWER SUPPLY, AC-DC, 5V, 5A; Power Supply Approvals:ITE & Laboratory; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:25W; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-RoHS Compliant: Yes