RAPID-135-6
Wakefield-Vette
Category: Heat Sinks
CPU COOLER W/LED LIGHT FAN 135W 12V; Thermal Resistance:0.15°C/W; External Height - Metric:135mm; External Width - Metric:120mm; External Length - Metric:117mm; Flow Rate Max:-; Noise Rating:-; Heat Sink Mounting:-