RBF-4.8-11.1-8
Richco
Category: Tools
BARBED RIVET RBF-4.8-11.1-8; External Diameter:8mm; Grip Range Min:2.1mm; Grip Range Max:7.2mm; Overall Length:11.1mm; Mounting Hole Dia:4.76mm; Fastener Material:Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Product Range:-; SVHC:No SVHC (17-Dec-2015); External Depth:1mm; External Length / Height:11.1mm; Fixing Hole Diameter:4.76mm; Material:Nylon 6.6