REC20-245.1SZ
RECOM Power Inc.
Category: Power Supplies
DC-DC CONVERTER 5.1V 4A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:20W; Output Voltage - Output 1:5.1V; Output Current - Output 1:4A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:- ;RoHS Compliant: Yes