REC30-2415SZ
RECOM Power Inc.
Category: Power Supplies
DC-DC CONVERTER 15V 2A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:30W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:2A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Width:40.6mm;RoHS Compliant: Yes