REM10-2405DW/A/CTRL
RECOM Power Inc.
DC-DC CONVERTER, MEDICAL, 2 O/P, 10W; Power Supply Approvals:-; Input Ratio:4:1; Output Power Max:10W; No. of Outputs:2 Output; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:1A; Output Voltage - Output 2:-5V; Width:- RoHS Compliant: Yes