REM3.5E-4812D/R8/A/CTRL/X1
RECOM Power Inc.
DC-DC CONVERTER 2 O/P 3.5W; No. of Outputs:2 Output; Output Power Max:3.5W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:145mA; Output Voltage - Output 2:-12V; Output Current - Output 2:145mA; Input Voltage DC Min:36V RoHS Compliant: Yes