REM3.5E-4812S/R10/A/X1
RECOM Power Inc.
DC-DC CONVERTER 12V 0.29A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:3.5W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:290mA; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:- RoHS Compliant: Yes