RFAA4292J292J
Bulgin
Category: RF and Coaxial Connectors
RF ADAPTER, 2.92MM JACK-JACK, 50 OHM; Convert From Coax Type:2.92mm Coaxial; Convert From Gender:Jack; Convert To Coax Type:2.92mm Coaxial; Convert To Gender:Jack; Adapter Body Style:Straight Panel Adapter; Impedance:50ohm