RM1A23D75
Carlo Gavazzi
Category: Relays
SSR PANEL MOUNT 265VAC 32VDC 75A; Contact Configuration:SPST; Load Current:75A; Operating Voltage Max:265VAC; Relay Mounting:Panel; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:Zero Crossing; Operating Voltage Min:24VAC ;RoHS Compliant: Yes