RP40-2412SFR/P-HC
RECOM Power Inc.
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER 12V 3.333A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:40W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:3.333A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-