RR0816P-113-B-T5
Susumu
Category: Resistors
RESISTOR THIN FILM 11KOHM 63mW 0.1% 0603; Resistance:11kohm; Voltage Rating:75V; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Power Rating:63mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Range:RR Series; Packaging:Tape & Reel ;RoHS Compliant: Yes