RR0816P-683-D
Susumu
Category: Resistors
RES THIN FILM 68K 0.5% 0.063W 0603; Resistance:68kohm; Voltage Rating:75V; Resistor Case Style:0603 ^1608 Metric]; Power Rating:63mW; Resistance Tolerance: 0.5%; Product Range:RR Series; Packaging:Cut Tape; Filter Terminals:SMD