RR1220P-201-D
Susumu
Category: Resistors
RESISTOR THIN FILM 200 OHM 100mW 0.5%; Resistance:200ohm; Voltage Rating:100V; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance: 0.5%; Product Range:RR Series; Packaging:Tape & Reel ;RoHS Compliant: Yes