RSB39F2FHT106
ROHM Semiconductor
Category: ESD Suppressors
ZENER ARRAY 39V 0.2W SOT-323-3; Zener Voltage Vz Typ:39V; Diode Configuration:-; Power Dissipation Pd:200mW; Operating Temperature Min:-55 C; Operating Temperature Max:150 C; Diode Case Style:SOT-323; No. of Pins:3 Pin; ;RoHS Compliant: Yes