S8VK-T12024
Omron Automation and Safety
Category: Power Supplies
POWER SUPPLY AC-DC 24V 5A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:120W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-