SBC80-600
MEC
Category: Filters
CHOKE DIFFERENTIAL MODE 60UH; Inductance:60µH; Rated Current:500mA; Product Range:-; DC Current Max:500mA; DC Resistance Max:0.03ohm; Impedance:1.36kohm; No. of Pins:2Pins